Welcome to Vlora

Punonjësit të ASHK-së në Vlorë i është djegur automjeti tip “Toyota”

Një punonjësi të ASHK-së në Vlorë i është djegur automjeti tip “Toyota”, rreth orës 03:25 të mëngjesit të sotëm. Bëhet fjalë për 32-vjeçarin E. H banues në këtë qytet.
Zjarrvënia dyshohet të jetë e qëllimshme, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Motra e 32-vjeçari që iu dogj makina shprehet se mjeti mund të jetë djegur për motive që lidhen me profesionin e të riut, por pa përjashtuar pistën e konflikteve personale dhe familjare.
Sipas familjarëve personat e dyshuar janë hedhur nga muri duke hyrë brenda në banesë për të djegur mjetin.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.