Welcome to Vlora

Horoskopi i të enjtes/ Puna dhe dashuria, çfarë ju kanë rezervuar shenjat gjatë kësaj dite

Dashi

Njohje të reja interesante mund të vijnë në jetën tuaj, disa prej të cilave mund të bëhen të rëndësishme në të ardhmen. Nga kjo mund të përfitojnë edhe beqarët, me siguri do kenë një ditë të mbushur me takime interesante.

Lajme të mira pritet që të vijnë së shpejti, jeni duke pritur për një kontratë ose një bashkëpunim.

Demi

Nesër, Venusi do t’ju bëjë të ndiheni veçanërisht interesantë dhe nëse jeni vetëm, është koha për të vënë disa pika bazë në dashuri dhe keni të gjitha kredencialet e duhura për ta bërë këtë. Nëse jeni çift ju duhet t’i rezistoni vështirësive të një marrëdhënieje në krizë!

Për ata që kërkojnë një punë nesër ju mund të hapni horizonte të reja dhe mund të shikoni mundësitë e reja.

Binjakët

Një ditë reflektimesh të mëdha për shumë nga Binjakët, por për të shmangur marrjen e vendimeve të acaruara më mirë largohuni nga njerëzit që ju bëjnë të vuani në mënyrë të panevojshme. Për beqarët do të ketë takime të reja, disa do të jenë interesante.

Përfitimet do vijnë nga disa propozime që mund të jenë shumë joshëse. Jupiteri ju këshillon të vlerësoni atë më të mirën.

Gaforrja

Mos lejoni që të merreni nga ankthi dhe sigurohuni që gjithçka është mënyra që dëshironi në dashuri. Nesër ju mund të kuptoni një dëshirë të vogël dhe madje edhe mbrëmja me partnerin/en premton të jetë e qetë! Kush është vetëm nuk do të duhet të bëjë gjë, por të ndjekë zemrën për të shmangur gabimet.

Kujdesuni që të përgatitni gjithçka për një takim biznesi, biznes apo ndoshta për një intervistë pune.

Luani

Vetëm nëse keni guximin të shkoni përpara, ju mund ta rizbuloni marrëveshjen me të dashurin/ën tuaj. Emocionet e reja nuk përjashtohen për ata që nuk dëshirojnë të lënë mënjanë takimet. Venusi do të japë një ndihmë të madhe tek beqarët për të inkurajuar takime intriguese dhe speciale.

Ju mund të rishikoni negociatat dhe të riformuloni një projekt, duke shpresuar që ta çoni atë në sukses.

Virgjëresha

Sqaroni një keqkuptim që u krijua me partnerin/en disa kohë më parë, do t’ju shërbejë për të gjetur përsëri harmoninë. Pritet mbrëmje romantike. Beqarët do të duhet të jenë më fleksibël dhe më pak intrigantë me të tjerët për të shmangur polemizim.

Puna: Jeni në një fazë profesionale ku duhet të merrni vendime dhe do ta bëni me bindje të madhe.

Peshorja

Disa nga kontradiktat e partnerit/es nesër nuk do t’ju japin shumë kënaqësi. Nëse keni frikë të lëndoni personin më të afërt me ju, e dini se për të vazhduar një marrëdhënie keni nevojë për më shumë sinqeritet. Më mirë të mos ktheheni prapa në një miqësi nëse jeni vetëm, shmangni thashethemet.

Mos e humbisni energjinë në projekte jo-konkrete, përkundrazi përqendrohuni në ato që japin më shumë mundësi për rritje.

Akrepi

Disa mosmarrëveshje në dashuri mund t’ju bëjnë nervozë, ndoshta po krijoni shumë probleme. Nesër është më mirë të shtyni çdo sqarim me të dashurin/ën tuaj. Beqarët do të tërhiqen nga një person i afërt, por ata janë duke transmetuar ankth dhe shqetësim.

Mos u mbështetni shumë te shokët e punës ose bashkëpunëtorët tuaj nesër. Vepro vetëm.

Shigjetari

Një ditë vendimtare për Shigjetarin, disa zgjedhje në dukje të vështira do të jenë ato që do t’ju japin një pagesë të re. Mirëkuptim i shkëlqyeshëm me të dashurin/ën tuaj. Për beqarët do të ketë lajme, ndoshta kthimi i njerëzve nga larg, që shpresojnë përsëri.

Perspektivat e mira për fillimin e një pune të re, hapja e një biznesi, ose nisja e bashkëpunimeve të reja.

Bricjapi

Nesër nuk dukeni të gatshëm të kërkoni sqarime, por përfitoni nga ky moment pushimi për të qenë i sinqertë me partnerin/en tuaj. Momente të mrekullueshme në familje. Beqarët do të bëjnë më mirë për të lehtësuar presionin me një person, duke mos ndërhyrë.

Kontaktet e reja me realitetet e tjera të punës do të favorizojnë një ndryshim të rolit ose detyrave të ndryshme.

Ujori

Nesër sekretet duan të zbulohen. Nëse jeni në këtë situatë të kujdesshëm, gjithsesi mund të ketë disa goditje që do t’ju vënë në rrezik! Për ata që kërkojnë një shpirt binjak nuk ka lajme të mëdha, por ju këmbëngulni.

Sektori i mirë i punës, një goditje e vogël e fatit mund të rrisë të ardhurat.

Peshqit

Disa ngutje në jetën private mund të të dërgojnë në një panik, por asgjë nuk duket serioze në horizont, por nuk duhet të nënvlerësoni gjendjen momentale sentimentale. Marsi është këshilltar i keq dhe do të jetë në gjendje të nxitojë beqarët për të marrë vendime.

Punë e vështirë për të zgjidhur një problem të vogël që ju ndjek. Mos harroni afatet e ardhshme.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.