Welcome to Vlora

Pritet një ditë interesante në dashuri, njihuni me horoskopin për sot

Dashi

Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, është më mirë të lini mënjanë tensionet. Nëse keni dyshime mes dy historive, do të jetë e vështirë ta zgjidhni atë para fundit të shkurtit. Në punë mund të ketë dritë suksesi me ardhjen e pranverës, por duhet të keni durim.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Ky është një moment perfekt për dashurinë ose për të takuar dikë që ju pëlqen shumë. Në punë, është periudhë reflektimi dhe ndryshimi pasi mund t’ju duhet të bëni një zgjedhje ose të gjeni një zgjidhje.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Edhe pak javë, Afërdita do t’i japë mundësi ​​një dashurie të re. Situata në punë varet nga detyra që keni, por këtë të premte do të ishte më mirë të bënit një pushim.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri ka ende një situatë disi të tensionuar dhe fundi i muajit sjell mendime tepër konfuze. Lajmet të mira do të vijnë rreth punës, mbani nën kontroll shpenzimet tuaja.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të premten është një tjetër ditë interesante për dashurinë, në fund të fundit do të jetë e gjithë fundjava. Një problem financiar që po krijon probleme në çift do të duhet të zgjidhet deri në fund të muajit. Periudha e favorshme është edhe për studentët e për këdo që dëshiron të fillojë një kurs të ri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Në dashuri kjo është një ditë që kërkon durim, por në fund të fundit merr gjithçka. Për të shmangur nervozizmin në punë, më mirë shtyjini për të premten aktivitetet e komplikuara ose tepër kërkuese.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Kushdo që ka një marrëdhënie dashurie që kohët e fundit është e tensionuara, duhet të jetë i kujdesshëm që të mos i përkeqësojë gjërat. Në punë është mirë të vlerësoni mirë propozimet e ndryshme për të mos rënë në ndonjë kurth.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri, bëni kujdes nga një Shigjetar. Mund të ketë mosmarrëveshje të vogla. Kujdes edhe nga ish-et nëse po jetoni një histori të re. Në punë është e rëndësishme të mos mendoni për të kaluarën, por të shikoni të ardhmen.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të premten është një ditë shumë e këndshme për të zhvilluar takime. Situata është e mirë edhe për punë, të paktën për ata që punojnë vetë. Idetë e reja do të zhvillohen në javët në vijim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Pritet një ditë interesante në dashuri, ashtu si edhe fundi i muajit. Një propozim i mirë po vjen edhe në punë. Situata do të jetë më e mirë për ata që kanë një CV të mirë. Parashikohen provime dhe teste të rëndësishme.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri ka një situatë intriguese. Në punë priten suksese dhe disa fitime të tjera, të paktën për ata që kanë guximin të provojnë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Shmangni provokimet në dashuri. Nëse dikush nuk është i qartë, mund të konsideroni ta testoni atë. Edhe në punë tregohuni të kujdesshëm për të shmangur komplikimet.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.