Welcome to Vlora

Plagë e shkaktuar nga arma, gjendet i pajetë 69-vjeçari në Vlorë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku ëhstë gjetsur i pajetë një 69-vjeçar.

Bëhey me dije se rreth orës 06:15, në lagjen “Ujë Ftohtë”, Vlorë, është gjetur në banesë nga familjarët, dyshohet i vetvrarë me armë gjuetie shtetasi Z. M., 69 vjeç, banues në Vlorë.

albsig

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 09.06.2022, rreth orës 06:15, në lagjen “Ujë Ftohtë”, Vlorë, është gjetur në banesë nga familjarët, dyshohet i vetvrarë me armë gjuetie shtetasi Z. M., 69 vjeç, banues në Vlorë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.