Welcome to Vlora

Parashikimi i motit,25 janar 2021

Paraditja do të jetë me kthjellime të pakta dhe vranësira të cilat do të gjenerojnë reshje në Shqiperi.

Por pritet që në orët në vijim të kemi përmirësim të lehtë dhe gradual të kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 11°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 65 km/h nga drejtimi Jugperëndim duke krijuar dallgëzim 6 ballë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.