Welcome to Vlora

Njoftim : Shitet apartament 2 +1

Përball Poliklinikës së Vlorës ,shitet apartamenti i cili përbëhet:

Apartamenti ndodhet në kati e 1 të një pallati ekzistues. I rikonstruktuar totalisht dhe i mobiluar . Sipërfaqja e apartamentit është 72.4 m2 e cila disponon të gjitha dokumentacionet e duhura .Për më shumë informacion për pronën apo ta vizitoni ,kontaktoni agjencinë imobiliare INVEST1 GROUP Sh.P.K / Telefon : +355684012017

Apartamenti eshte i perber:

  • 2 dhoma gjumi
  • 1 salloni
  • 1 kuzhine

INVEST1 GROUP SH.P.K është nje kompani ndermjetesim per pasurite e paluajtshme dhe investimesh nepermjet partnereve te saj. E themeluar ne vitin 2021 me selin e saj ne qytetin bregdetar te Vlores dhe operon kryesisht ne Qarkun e Vlores por ne varesi te kerkesave dhe ne qytete te tjera. E fokusuar ne investime dhe ndermjetesim per shit-blerjen e pasurive te paluajtshme si dhe keshillim nga nje grup ekspertesh.Gjithashtu kompania jone bashkepunone me partner prestigjoz si : Banka,Ekspert ne investime,Studio te njohura ligjore dhe inxhinier te kualifikuar.Kompania jone mbulon gjithashtu mbeshtetje ne procedurat e lejeve dhe pergatitjen dokumentancionit per institucionet si dhe bene vleresimin e pasurise.Gjithashtu ofron sherbime PROJECT DESIGN , Mobilim dhe arredim te shtepive.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.