Welcome to Vlora

Shitet apartamenti në Lungomare,Vlorë

Në një nga zonat më të frenkuentuara të Lungomares ,me nje distancë prej 30 metra nga deti shitet apartament i topologjisë 1 + 1.Me një sipërfaqe prej 64 metra katrorë .Kati i 1 banim .Me certifikate pronësie .Apartamenti ndodhet në një godinë të re dhe të mirë administruar .

Për më tepër informacion ,mos hezitoni të telefononi në numrin +355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.