Welcome to Vlora

Shitet Apartament 2 +1 në Vlorë

Zona ofron cdo facilitet të nevojshëm , ndodhet midis Bulevardit kryesor dhe rrugës ” Cipajve ” me distancë 1 km nga deti .Disponon certifikatë pronësie , ju ftojmë ta vizitojmë së bashku nga afër pronën .

Apartamenti përbëhet nga dy gjumi ,sallon sëbashku me kuzhinë dhe nje tualet .Ndodhet ne katin e 5 banim,me pamje Jug-Lindje ,me ashensor

Për cdo informacion mos hezitoni të kontaktoni agjencinë imobiliare Vlora Real Estate në numrin e telefonit +355684012017

Salloni + Kuzhine
Salloni
Dhomë Gjumi
Dhomë Gjumi
Tualeti

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.