Welcome to Vlora

Njihuni me Gëzimin nga Vlora që bën plazh në mes të dimrit

Prej 10 vitesh atë e gjen shpesh në bregdetin e Vlorës, duke notuar edhe në mot të keq.

Brahimaj thotë se ky lloj aktiviteti i shërben për të mbajtur larg sëmundjet dhe viruset, ndryshe nga çfarë mund të mendojnë njerëzit.

Madje ai i bën thirrje të rinjëve që të heqin dorë nga lokalet, dhe të bëjnë më tepër aktivitete fizike.

Këtë të shtunë, falë motit me diell, shumë qytetarë kanë zgjedhur bregdetin për të kaluar një fundjavë të bukur. Vlora është një prej atyre qyteteve që vizitohet nga njerëzit edhe gjatë periudhës së dimrit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.