Welcome to Vlora

Me një dedikim për veten, ja si po e feston Poni ditëlindjen

Poni është një nga zërat më të veçantë në skenat shqiptare.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe ditën e ka filluar me një dedikim për veten. Urimet kanë qenë të shumta nga miqtë dhe familjarët.

‘Falenderoj zotin për çdo bekim, falenderoj familjen që çdo ditë më ndihmon të jem një njeri më i mirë. Falenderoj të gjithë ata njerëz që kanë pasur një ndikim pozitiv në jetën time, qoftë edhe me një fjalë, apo gjest të vogël mirësie! Faleminderit nga zemra për urimet për emrin nuk u menduan gjatë sepse nëntori është muaji historik i Shiptarëve, prandaj jam shumë krenare për emrin që mbaj mbi shpinë Shqiponjë.’

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.