Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e martë, 8 nëntor 2022

DASHI

Venusi në opozitë ju bën veçanërisht të shqetësuar, në sferën sentimentale. Prandaj qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm. Keni pak tension në punë, prandaj largohuni nga ata që janë shumë të ndryshëm nga ju dhe larg nga mënyra juaj e të bërit të gjërave.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 8 nëntor 2022), në dashuri ka pasur konflikte dhe diskutime të forta, por jo gjithçka po shkon në rrugën e duhur. Fatmirësisht disa gjëra do të mund të rikuperohet nga kjo mbrëmje. Në punë, megjithatë, është koha për të ecur përpara dhe për t’i luajtur më mirë kartat tuaja.

BINJAKËT

Përpiquni të kaloni sa më shumë kohë me personin që doni dhe të cilin mund ta keni anashkaluar pak kohët e fundit. Mbi të gjitha, shmangni mbajtjen e këmbëve në dy këpucë. Në punë, megjithatë, mos e kompromentoni një projekt me pakënaqësi të pajustifikuar. Bëhuni pozitiv.

GAFORRJA

Probleme do t’iu dalin gjatë ditës me shenjën e Dashit. Por edhe me Bricjapin dhe Peshoren është më mirë të qëndroni të qetë. Në punë, megjithatë, sidomos në periudhën e fundit, keni shumë gjëra për të bërë. Mundohuni t’i jepni përparësi vetes.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 8 nëntor 2022), lodhja juaj ndihet kudo. Nga pikëpamja e punës është e mundur që në këtë moment të filloni një rishikim total të aktiviteteve dhe projekteve tuaja, duke lënë jashtë ato që nuk kanë shkuar sipas planit.

VIRGJËRESHA

Një kohë e vështirë për ndjenjat. Por mos u shqetësoni, sepse më në fund emocionet do të ndihen sërish. Mund të arrini gjëra të mëdha, prandaj ju takon juve të kuptoni kuptimin e jetës. Në punë të mirë merruni me projekte të reja. Duhet të jeni plot shpresë dhe me ide të shkëlqyera. Tregojuni të gjithëve se kush jeni.

PESHORJA

Ndryshime në punë po vijnë që fillimisht ju prekin shumë, por me kalimin e kohës do të kuptoni se janë të nevojshme për t’u rritur. Kini kujdes kur bëni biznes me njerëz që nuk i njihni mirë. Në dashuri, shmangni përballjen me familjen në debate, si dhe thuajini gjërat me butësi. Nëse keni pak më shumë interes për të jetuar së bashku, do t’i zgjidhni problemet.

AKREPI

Niveli juaj i punës ka qenë aq i fortë sa jeni tepër të rraskapitur, por ia ka vlejtur pasi financat tuaja janë përmirësuar ndjeshëm. Në dashuri, jeni të lumtur me të gjitha arritjet që keni dhe familja juaj ju duartroket, ndaj shijoni festën.

SHIGJETARI

Me paratë duhet të bëni kujdes, sepse me një lëvizje keni bërë shumë shpenzime. Ndryshime të mrekullueshme po vijnë për ju, prandaj përfitoni nga rasti për të organizuar diçka. Në dashuri , thjesht duhet të jepni pak më shumë në marrëdhënien tuaj që gjithçka të shkojë mirë. Lëreni mënjanë xhelozitë.

BRICJAPI

Java që do të nisë do të jetë me një ndryshim të madh pune, që do t’ju ndihmojë të rriteni profesionalisht, ndaj relaksohuni dhe përgatituni për sukses. Në dashuri , familja është kundër marrëdhënies tuaj, por duhet t’i bëni të tjerët të kuptojnë se ky është vendimi juaj dhe se ata duhet ta respektojnë atë.

UJORI

Përgatitni idetë dhe strategjitë që do të paraqisni në punë, për të realizuar ato projekte që dëshironi të realizoni. Ata do të vlerësojnë të gjitha përpjekjet tuaja. Në dashuri  largoni nga jeta të gjithë ata njerëz që janë pranë jush vetëm për interes. Ti e di dhe e njeh më mirë veten.

PESHQIT

Është dita për organizime, shtëpinë tuaj, për të planifikuar javën si dhe për të hartuar strategji për të vazhduar dhe zhvilluar biznesin në muajin që do të fillojë. Në dashuri, kapni partnerin tuaj dhe largohuni nga rruga. Puna i largon problemet dhe kjo nuk është e mirë për bashkëjetesën.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.