Welcome to Vlora

LAJMI I FUNDIT/ Aksident tragjik në vend, humb jetën 20-vjeçari

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në fshatin Arrameas të Fushë Krujës, ku për pasojë ka humbur jetën një 20-vjeçar.

Mësohet se mjet tip “Smart” me targë AA062TO, e ciladrejtohej nga 20-vjeçari H.V., ka dalë nga rruga duke përfunduar në shtratin e lumit Zezë.

Si pasojë e përplasjes së fortë ka humbur jetën pasagjeri 20-vjeçari me inicialet M.T., banor në fshatin Larushk.

Drejtuesi i mjetit aktualisht është dërguar tek Spitali i Traumës në gjendje shoku.

Shkak i aksidentit mësohet të jetë shpejtËsia dhe një kthesë e fortë në rrugë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.