Welcome to Vlora

‘La Belle De L’Adriatique’ viziton Vlorën

Sezoni turistik veror ende nuk ka nisur, megjithatë Porti i Vlorës vazhdon të mirëpres turistët nga shtete të ndryshme të botës.Mëngjesin e kësaj të enjte mbërriti në portin e qytetit bregdetar kroçera “La Belle De L’Adriatique” me 72 pasagjerë francezë. Pas vizitës në port dhe në qytetin e Vlorës, turistët do të vizitojnë Kalanë e Kaninës dhe Apollonin e Fierit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.