Welcome to Vlora

Keni bërë plane për fundjavë? Mësoni si do të jetë moti të shtunë dhe të diel

Gjatë kësaj fundjave në vend do të ketë ndikim të masave ajrore të nxehta. Këto do të sjellin në pjesën perëndimore të vendit orë të gjata me diell.

Në zonat malore kryesisht të shtunën vranësirat do të kenë tendencë zhvillimi. Këto në orët me temperatura më të larta do të pasohen nga reshje shiu e shtrëngata me rrufe të izoluara. Ditën e diel reshjet do të izolohen në verilindje.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi i forcës 3 ballë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.