Welcome to Vlora

Java nis me rënie të temperaturave, kthjellime dhe vranësira

Këtë të hënë, moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura. Temperaturat minimale do të luhaten 7-15 grade në veri në mëngjes, gjatë ditës do të jenë me rënie 19-22°C në veri deri në 24-26°C në zonën e ulët dhe bregdet. Era do të jetë me drejtim jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 balle në det të hapur.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.