Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 9 shtator 2022

Dashi

Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Me ne fund do rigjeni paqen e aq shume kërkuar dhe do ndiheni mjaft te qete. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por nuk do arrijnë dot ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Do ju duhet te presin edhe pak kohe. Klima yjore do jete e favorshme për te kryer transaksionet dhe investimet e menduara me pare.

Demi

Duhet te re×ektoni gjere e gjate sot ju te dashuruarit para se t’i kërkoni diçka te madhe partnerit pasi situata mund te dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk do e prisni. Beqaret nuk duhet as te mendojnë te rikthehen me një person qe e kane pasur dikur ne krah sepse do lëndohen me shume. Buxheti për fat te mire do jete i kënaqshëm, kështu qe do jeni te qete.

Binjaket

Dite e kënaqshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dini si te ruani një komunikim sa me te ngrohte me partnerin dhe mund te mendoni edhe për ndonjë surprize. Beqareve do ju buzëqeshë fati dhe jeta do ju ndryshoje për mire. Ne planin FInanciar do jeni mjaft te organizuar dhe do e mbani gjithë kohës gjendjen te qëndrueshme.

Gaforrja

Pasioni do ndizet fuqishëm sot për juve qe jeni ne një lidhje. Pas mesditës do merrni edhe disa surpriza te këndshme te cilat do ju emocionojnë pa mase. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe me mire te presin edhe pak për te gjetur personin e duhur. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni duke shpenzuar me sy mbyllur sepse do keni probleme te mëdha.

Luani

Juve qe jeni ne një lidhje do jeni shume te organizuar dhe do e hidhni çdo hap me plan. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene aq e mire saqë do e kenë zili te gjithë. Beqaret do FIllojnë një histori te bukur dashurie e cila do i beje te përjetojnë emocione me te forta. Me FInancat duhet te jeni sa me vigjilente ne mënyrë qe te mos keni probleme.

Virgjeresha

Do jeni shume posesive sot ju te dashuruarit dhe mund te bëni gabime te pafalshme ndaj atij qe keni ne krah. Te gjitha këto do kenë pasoja te renda për te ardhmen. Beqaret duhet te dalin neper takime dhe te njohin sa me shume persona sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund ta ndryshojnë statusin e tyre. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe kujdes.

Peshorja

Mos luani me ndjenjat e partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse mund te digjeni keq dhe mund te vuani pa mase. Beqaret do i kenë mendimet shume te qarta dhe do dine si ta joshin një person. Pasditja dhe mbrëmja ka për te qene tejet emocionuese. Buxhetin do jete ne një gjendje shume te mire. Do i kryeni pa frike te gjitha shpenzimet dhe do hiqni edhe para mënjanë.

Akrepi

Ambienti yjor do jete disi i zymte gjate kësaj dite. Nuk do ndiheni aspak mire pranë atij qe dashuroni dhe ne mbrëmje mund te keni edhe debate te ashpra. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te bere ndryshime ne jetën e tyre kështu qe do i refuzojnë edhe ftesat qe do iu bëhen. Ne planin FInanciar do jete Venusi dhe Dielli planetët qe do ju ndihmojnë ta riorganizoni situatën.

Shigjetari

Marsi do jete planeti qe do e turbulloje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ne shume momente nuk do ndiheni mire me partnerin dhe mund te thoni gjera tejet te gabuara. Beqaret duhet te jene me te hapur ndaj njohjeve te reja sepse vetëm ne atë mënyrë do e ndryshojnë jetën. Për FInancat do jete një dite goxha e favorshme.

Bricjapi

Do jeni shume te arsyeshëm sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Nuk do mungojnë surprizat nga te dy palët. Beqaret do jene gati edhe për çmenduri te vogla, vetëm qe te mos qëndrojnë me statusin qe kane. Dita do jete me fat edhe për ta. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë pak maturi me shpenzimet nuk do ju bëjnë keq.

Ujori

Nëse jeni ne një lidhje duhet te tregoheni me realiste sot dhe nga ana tjetër t’i përkushtoheni me tepër atij qe keni ne krah. Po u sollët ndryshe mund te keni edhe disa vështirësi . Beqaret me mire te presin edhe pak dite sepse nëse tentojnë sot ka rrezik te përballen me zhgënjime. Ne planin FInanciar duhet te bëni pak me tepër kujdes dhe gjendja do ju ndryshoje për mire.

Peshqit

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume me e qete gjate kësaj dite. Do mund te ×isni lirshëm me te dhe për asnjë moment nuk do ju lindin mosmarrëveshje. Beqaret duhet ta shfrytëzojnë ne maksimum ditën dhe duhet te njohin sa me shume persona. Vetëm kështu do mund ta bëjnë zgjedhjen e duhur. Me shpenzimet duhet te jeni vigjilente dhe gjendja do stabilizohet..

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.