Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e hënë, 12 shtator 2022

Dashi: Hëna është në pozicion të favorshëm për shenjën tuaj, do ta keni më të lehtë të bëni plane me njeriun e duhur. Në aspektin pune, këtë të hënë priten takime të rëndësishme.

Demi: Marrëdhënie dashurore në kahe të kundërta me Peshoren dhe Shigjetarin. Rimëkëmbje graduale në punë.

Binjakët: Një hënë e favorshme, takime interesante në dashuri. Kini kujdes në raport me kolegët tuaj.

Gaforrja: Dita e hënë 12 nis me disa dyshime në raportin tuaj, dilema që keni për gjysmën tjetër. Ende një hënë disonante në punë, bëni kujdes.

Luani: Nëse ju pëlqen dikush dhe ky pëlqim është i ndërsjellë, përpiquni të bëni gjithçka që është e mundur për të mos humbur rastin. Dëshira për të bërë gjëra në punë, është ripërtërirë.

Virgjëresha: Ditë e favorshme për dashurinë kjo e hënë 12. Jini të vetëdijshëm për angazhimet kur pranoni të përfshiheni në takime biznesi.

Peshorja: Hëna është në kah të kundërt, mund të ketë keqkuptime në dashuri. Me kolegët lërini gjërat t’ju ikin pa u përfshirë në debate.

Akrepi: Në dashuri është një ditë e përshtatshme për të bërë diçka më shumë. Njerëzit e vetëpunësuar do të kenë ide të mira.

Shigjetari: nuk është një periudhë e lehtë për dashurinë, sepse jeni të fokusuar në diçka tjetër. Dita në punë është interesante sepse Hëna është në anën tuaj.

Bricjapi: Ditë e rikuperimit në dashuri kjo e hënë 12. Një çështje biznesi do të zgjidhet vetë.

Ujori: Këtë të hënë dhe nesër (e martë) do të shtini në shenjë në dashuri. Në punë ka ndryshime.

Peshqit: Situata rikuperimi në dashuri, por kujdes në marrëdhëniet e paqëndrueshme. Në punë nuk ju pëlqen një lloj ambienti i caktuar, ndoshta duhet të hidhni mirë sytë përreth.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.