Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 8 prill 2022

Dashi: Sot mund të keni takime interesante. Historia e mëparshme duket se nuk është më në mendjen tuaj. Në punë mund të ketë disa keqkuptime.

Demi: Mund të jeni në tension me partnerin, por përpiquni të qëndroni të qetë. Nga ana tjetër në punë duhet të merrni masa për çdo të papritur.

Binjakët: Sot mund të jeni pak të nevrikosur, ndaj përpiquni të distancoheni nga njerëzit që ju acarojnë. Në punë,  keni dëshirë të madhe për të ndryshuar gjithçka, nuk ndiheni të kënaqur për atë që bëni.

Gaforrja: Në dashuri, nëse keni pasur diskutime, gjithçka mund të zgjidhet. Nga ana tjetër, ata që janë në kontakt me njerëzit do të kenë një ditë të këndshme.

Luani: Në dashuri është një periudhë e veçantë, por beqarët ndihen mjaft konfuzë. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të numëroni deri në dhjetë përpara se të flisni.

Virgjeresha: Në dashuri, nëse jeni beqarë do të keni mundësi për të krijuar lidhje me një person të shenjës së Gaforres, Peshqve ose Akrepit. Në punë, do të ketë përmirësime pas disa kohësh që qëndronit në një vend.

Peshorja: Nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi, por shkoni në vendet e duhura pasi mund të njihni dikë që ju tërheq. Nga ana tjetër, disa mundësi të mira po vijnë në punë, dërgoni CV-në tuaj!

Akrepi: Në dashuri ka shumë tension sot, yjet ju sugjerojnë të tregoheni të kujdesshëm. Në punë, mos bini pre e provokimeve të panevojshme.

Shigjetari: Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mos jeni impulsivë. Në punë, do të ndiheni të lodhur.

Bricjapi: Në dashuri nëse jeni beqar, bëni një hap drejt dikujt që pëlqeni. Në punë, nga ana tjetër keni më shumë energji, shfrytëzojeni sa më shumë për të arritur objektivat.

Ujori: Në dashuri sot ju karakterizon një impuls emocional. Në punë, do të arrini të tërhiqni njerëz që mund t’ju ndihmojnë.

Peshqit: Në dashuri, mund të keni takime, por mos u bëni shumë selektiv! Në punë, sigurohuni që idetë tuaja të dëgjohen nga të tjerët.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.