Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e mërkurë, 28 shtator 2022

Dashi

Dite me pak e tensionuar ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm dhe do i kuptoni edhe gabimet qe keni bere me herët. Beqaret do joshin gjate gjithë kohës, por nuk do ja dalin ende te FIllojnë një lidhje. Ne planin FInanciar Plutoni do ju shtyje te tentoni te FItoni para me mënyra te shpejta. Kujdes sepse po gabuat mund te humbni me shume sesa te fitoni.

Demi

Motivet e debateve me partnerin do jene me te shumta gjate kësaj dite. Nëse tregoheni paksa me te drejtpërdrejtë me te mbase gjerat mund te përmirësohen. Nëse nga ana tjetër jeni beqare duhet te shfrytëzoni çdo mundësi qe do iu jepet për te dale e për te njohur persona te rinj. Ne planin FInanciar duhet te jeni sa me vigjilente qe te mundeni sepse vetëm kështu do shmangni problemet.

Binjaket

Sot do përjetoni emocione shume te forta ju qe jeni ne një lidhje. Partneri do ju beje një deklarate fantastike e cila do ua mbushe zemrën me gëzim. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare mjafton qe te mos mbeten me te vetmuar. Ne planin FInanciar gjendja do vije duke u përmirësuar. Sido qe te jete shpenzimet duhet te vazhdoni ende t’i kryeni me maturi.

Gaforrja

Sot duhet te bëni shume kujdes ju te dashuruarit qe te mos e tradhtoni atë qe keni ne krah. Po bëtë gabime te tilla jo vetëm qe do ndaheni, por do krijoni edhe një përshtypje te keqe për veten. Beqaret ka rrezik te jene impulsive dhe mund te hedhin hapa te pamenduara mire. Sektori i financave ka për te mbetur i qëndrueshëm. Do dini mire si t’i organizoni te ardhurat.

Luani

Venusi, përendesha e dashurisë do ketë goxha ndikim tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Priten momente te këndshme dhe emocione shume te forta. Beqaret gjithashtu do jene me fat dhe jeta mund t’iu ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë qe situata te mbetet e qëndrueshme duhet te tregoheni ne çdo moment te matur dhe te kujdesshëm.

Peshorja

Planetët ka rrezik te ndikojnë negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe mund te sjellin probleme te mëdha. Për asnjë moment nuk do merreni vesh me atë qe keni ne krah dhe nuk do i pranoni as këshillat e miqve. Beqaret nga ana tjetër mund te kenë papritur dashuri me shikim te pare. Ne planin FInanciar nuk duhet ne asnjë mënyrë te tregoheni te palogjikshëm.

Akrepi

Planetët do ju bëjnë me optimiste sot juve qe jeni ne një lidhje kështu qe do ndiheni me mire dhe do jeni me te qeshur. Beqaret do marrin propozime interesante dhe mund te hedhin edhe hapa te menjëhershme. Gjithçka do jete ne dorën e tyre. Ne planin financiar Jupiteri do sjelle fat me shumice. Gjendja ka për te qene e mire dhe mund te bëni edhe disa investime.

Shigjetari

Do bëni te pamundurën për te bashkëpunuar me partnerin tuaj sot dhe për te krijuar një klime sa me te ngrohte. Çdo gjë do ece mire mes jush. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica ekstreme vetëm për te gjetur dashurinë sepse do vije një dite qe do pendohen për këtë gjë. Financat mund te kenë goxha tronditje pasi do ju duhet patjetër te bëni shpenzime.

Bricjapi

Sot do kaloni një dite te bukur dhe pa probleme ju te dashuruarit. Nuk do keni aspak debate me partnerin, përkundrazi do qeshni me ato qe keni pasur dikur. Beqaret do ndihen mire gjithë kohës kështu qe nuk do e kërkojnë me ngulm krijimin e një lidhjeje. Financat do mbeten goxha te mira pasi nuk do e teproni me shpenzimet dhe paret qe keni do i menaxhoni me kujdes.

Ujori

Dite e veçante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e dashuroni partnerin si asnjëherë me pare dhe nuk do mungojnë surprizat nga te dy palët. Beqareve do ju realizohen ëndrrat me te bukura dhe jeta do ju marre drejtimin e shumëpritur. Ne planin financiar keni për te pasur probleme serioze, por miqtë dhe familjaret nuk do ju lënë ne balte.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete shume here me e mire sot. Mes jush dhe partnerit nuk ka për te pasur asnjë lloj problemi, përkundrazi do i zgjidhni edhe te vjetrat qe i kishit lënë pezull. Beqaret do dine si te ×irtojnë dhe si te joshin, kështu qe sot do ketë te reja për ta. Ne planin FInanciar gjendja ka për t’u përmirësuar shpejt pas masave qe ju keni marre.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.