Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e hënë, 6 qershor 2022

Dashi: Kjo javë nis me një të hënën paksa të turbullt, keni nevojë për dikë që mund ta përmirësojë ditën tuaj. Thirrni personin e parë që ju vjen në mendje.

Demi: Nuk ka shumë lajme. Por për ju ky nuk duhet të jetë një lajm i keq, përqendrohuni në ndryshimin e gjërave. Dhe bëjeni vetëm nëse dëshironi.

Binjakët: Jeni vërtet të dashuruar dhe kjo nuk ju ka ndodhur prej një kohe të gjatë. Mos ndërmerrni veprime që mund të koklavitin gjërat. Në punë mundohuni të jeni gjithnjë e më të fokusuar.

Gaforrja: Raporti në çift është pak i vështirë kohët e fundit, por mos hiqni dorë të jini vetvetja. Nëse mendoni se mund t’ia vlejë, investohuni.

Luani: Keni shumë mendime që ju ziejnë në kokë dhe nuk po mundeni të përqendroheni. Gjatë kësaj periudhe është normale të ndodhë kështu, mos u shqetësoni. Bëni kujdes në punë.

Virgjëresha: Miqtë tuaj dinë për çfarë duhet t’ju këshillojnë, ndaj dëgjojini. Mos krijoni probleme në punë.

Peshorja: Ka gjëra që nuk mund të ndryshohen. Disa të tjera ama, po, kështu që filloni ta bëni. Mos humbisni më kohë, është e kotë.

Akrepi: Hidhni sytë nga vetja për të kuptuar pse të tjerët sillen kështu me ju. Nuk është një periudhë e keqe, por mund të keni më shumë.

Shigjetari: Kjo kohë është shumë stresuese. Ju duhet një pushim nga të gjitha. Mos harroni se sa e rëndësishme është të kaloni kohë me ata që doni.

Bricjapi: Hëna është në anën tuaj, përpiquni të mos dekurajoheni. Në punë mund të keni më shumë përfitime. Por duhet të jeni të përkushtuar.

Ujori: Do të jetë një periudhë stresuese, por mos u dekurajoni. Familja është me ju, ashtu si dhe partneri/ja juaj.

Peshqit: Edhe nëse gjërat nuk po shkojnë siç duhet, armatosuni me durim, është arma më e mirë. Kjo e hënë do të jetë një ditë e bukur. Në punë do të keni lajme.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.