Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e enjte, 9 qershor 2022

Dashi: Hëna është në dizavantazh me shenjën tuaj, duhet të qëndroni të qetë dhe të mos trazon ujëra në aspektin e ndjenjave. Edhe në punë mbizotëron lodhja dhe ndiheni pak të plogësht, më mirë mos e teproni me asgjë këtë të enjte.

Demi: Situatë shumë interesante me mundësi për takime të veçanta. Nëse ka pasur probleme në punë, tani është koha për të përmirësuar gjërat.

Binjakët: Çdo diskutim i lindur orët e fundit me partnerin duhet të tkurret. Nëse keni filluar të tundoheni për të provuar fatin në punë, kartat janë tuajat.

Gaforrja: Në dashuri, të paktën për disa ditë, lërini gjërat t’ju rrëshkasin si të vijnë, do t’ju bëjë mirë. Në punë, lajmet e mira që prisnit më në fund nisin të afrohen.

Luani: Ende nuk është dita më e mirë për dashurinë, por diçka po lëviz. Mos jini të diskutueshëm në punë dhe përpiquni të bëni një punë të mirë ekipore me kolegët e tjerë.

Virgjëresha: Vërtet një horoskop premtues për ndjenjat këtë të enjte, yjet ju buzëqeshin. Në punë nuk ka ardhur ende koha për të ulur ritmin.

Peshorja: Këtë të enjte keni Hënën në shenjën tuaj dhe diçka pozitive mund të ndodhë pasdite. Dyshimet për punën gradualisht do të shuhen.

Akrepi: Në fundjavë do të jetë e mundur të takoni një person të veçantë që ju shfaqet papritur. Në momente të caktuara, në punë, ndiheni të lodhur dhe të plogësht, keni nevojë të pushoni më shumë.

Shigjetari: Nëse ka dy histori të ndryshme në jetën tuaj, ju ftoj të bëni një zgjedhje përfundimtare për të mos i prishur të dyja. Një ditë e plogësht, por mund ta shihni që në përgjithësi po rikuperoheni në punë.

Bricjapi: Qielli është pak i diskutueshëm në orët e para të mëngjesit, por gjërat në mbrëmje do të shkojnë shumë më mirë. Në punë keni përgjegjësi të mëdha dhe kjo ju rëndon.

Ujori: Është një kohë kur diskutimet edhe me njerëz të këndshëm nuk mungojnë kurrë. Ka një dëshirë për të ndryshuar, por nuk mund të bëhet shumë në këtë periudhë.

Peshqit: Përpiquni të flisni qartë këtë të enjte e ndërkohë, fundjava premton të sjellë emocione pozitive. Në punë së shpejti do të ketë lajme të mëdha, diçka do të zhbllokohet.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.