Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e enjte, 15 shtator 2022

Dashi: Një hënë e mirë po vjen dhe do të ndihmojë në marrëdhëniet e dashurisë. Në punë, është mirë të shqyrtoni situatat përpara se të thoni fjalën tuaj.

Demi: Në dashuri është një periudhë e rëndësishme, por përpiquni të përcaktoni se çfarë nuk shkon në çift. Në punë, jo të gjithë ndihen të kënaqur.

Binjakët: Në dashuri ka ende shumë debat dhe përplasje. Mungesa e mirëkuptimit po dominon. Në punë lëvizni me diplomaci.

Gaforrja: Në dashuri ndiheni më të fortë, por mos u mbyllni në shtëpi. Nuk përjashtohen lajme të reja në punë.

Luani: Shtyni diskutimet me të dashurin/ën tuaj për ditën e nesërme (e premte). Rezultatet ndryshojnë sipas situatës, por ky është një horoskop i rëndësishëm për ata që duan të bëjnë karrierë.

Virgjëresha: Hëna është në një pozicion të favorshëm për ndjenjat. Shpenzimet e ekzagjeruara, pasojnë këshillën për të qenë më të kujdesshëm, madje edhe në punë.

Peshorja: Ditë interesante për ndjenjat, takime të reja po vijnë. Ata që janë duke bërë plane në punë për momentin duken të bllokuar.

Akrepi: Është krijuar një distancë me dikë që ju intereson. Në punë, shikoni nga e ardhmja.

Shigjetari: Ka diçka që nuk shkon në lidhjen tuaj aktuale. E njëjta gjë edhe në punë, por këtë të enjte shihet një periudhë rikuperimi.

Bricjapi: Kushdo që ka mbyllur një histori kohët e fundit, këtë të enjte, mund të marrë një lajm të mirë. Ndoshta nuk ju pëlqen puna juaj, por viti 2023 po vjen dhe bashkë me të edhe shumë lajme.

Ujori: Nëse ka një person që ju shqetëson, përpiquni ta largoni. Për personat e vetëpunësuar, kjo është një kohë e mirë për të kuptuar se çfarë po ndodh.

Peshqit: Nëse keni nevojë të sqaroni diçka me një person në nivel sentimental, ndoshta është rasti që ju të përfitoni nga kjo ditë e enjte 15. Në punë po vijnë ndryshime. 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.