Welcome to Vlora

Horoskopi, e Hënë 19 Shtator 2022

Dashi

Dite energjike do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shume gjera te bukura do ndodhin mes jush dhe partnerit dhe kënaqësitë do jene te forta. Beqaret do kenë një dite interesante. Nuk mund te fillojnë menjëherë lidhje, por ama do takojnë persona te veçante. Ne planin financiar do jeni me te organizuar dhe do dini sa para te shpenzoni e sa te hiqni mënjanë.

Demi

Nëse jeni ne një lidhje, kjo e sotmja ka për te qene një dite e kënaqshme edhe pse jo me emocione aq te forta sa kishit ëndërruar. Beqaret duhet te tregohen sa me te kujdesshëm qe te munden sepse do ketë disa persona qe do mundohen t’i joshin e me pas do i lëndojnë. Ne planin financiar situata do filloje te përmirësohet pak nga pak. Beni edhe pak durim para se te investoni.

Binjaket

Ata qe janë ne një lidhje sot do kenë arsye plot për te qene te lumtur. Çdo çast ka për te qene i mrekullueshëm dhe do ndihen me fat qe janë çift. Beqaret gjithashtu do jene me fat ne dashuri dhe do e gjejnë personin për te cilin do iu rrahe zemra fort. Ne planin financiar do ju duhet ta kufizoni edhe me shume veten tuaj ne mënyrë qe te mos përballeni me probleme serioze.

Gaforrja

Do ndiheni si te plogësht sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin nuk do jete aq e mire sa ju keni ëndërruar. Mundohuni t’i ndryshoni gjerat sa me pare. Beqaret do jene me fat ne dashuri dhe ka mundësi te fillojnë shpejt edhe lidhje goxha serioze. Buxhetin do e menaxhoni me përkujdes dhe maturi. Ne këtë sektor nuk do ju dale as problemi me i vogël.

Luani

Dite e mbushur me momente te bukura do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni aspak debate dhe probleme me te. Beqaret nuk do e mbajnë gjithë kohës mendjen tek krijimi i një lidhjeje, por papritur do ju ndodhe diçka e jashtëzakonshme. Buxheti do jete me i mire se disa dite me pare, por jo aq sa për te kryer shpenzime kuturu.

Virgjeresha

Dite rutine do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente do doni te largoni nga gjithçka dhe te kërkoni emocionet e munguara. Gjithsesi mire është te mos hidhni hapa te nxituara për te cilat do pendoheni pa mase. Beqaret do kenë një jete shoqërore mjaft aktive dhe nuk do e ndiejnë nevojën e një partneri ne krah. Financat do arrini t’i mbani te stabilizuara.

Peshorja

Marrëdhënia juaj me partnerin ka për te qene shume e trazuar sot. Ne disa momente mund ta mendoni edhe ndarjen, por nuk do arrini ta hidhni dot këtë hap. Beqaret nga ana tjetër do ×irtojnë ne çdo moment, por nuk do mundin dot te fillojnë një lidhje. Duhet te presin edhe pak kohe. Buxheti nuk do jete i keq, megjithatë duket te tregoheni ende te kujdesshëm me shpenzimet derisa situata te përmirësohet me tepër.

Akrepi

Ne tërësi marrëdhënia ne çift do jete e mire sot, pavarësisht ndonjë mosmarrëveshjeje te vogël qe do kaloje sa hap e mbyll sytë. Dashurohuni si ta ndieni me atë qe keni ne krah. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mundet edhe te hedhin hapat e para drejt fillimit te një lidhjeje. Ne planin financiar do i rregulloni te gjitha problemet qe keni pasur dhe do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

Shigjetari

Dita e sotme do filloje mire, por ne mesdite mund te ndodhin disa mosmarrëveshje te vogla. Mundohuni te jeni me tolerante dhe t’i pranoni gabimet tuaja. Beqaret nuk do preferojnë ta ndryshojnë statusin e tyre, por njohje te reja do pranojnë te kenë. Për financat do jete një dite akoma me e favorshme se me pare. Mund te kryeni pa frike edhe disa investime.

Bricjapi

Dite e zakonshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë problem me partnerin tuaj, por nga ana tjetër asnjeri nuk do ketë nerva për te bere surpriza. Beqaret do bëjnë mire t’ia lënë çdo gjë kohës, pasi nëse nxitohen mund te bëjnë gabime. Financat do jene te paqëndrueshme gjate gjithë kohës. Nuk do arrini dot te kryeni as shpenzimet me te domosdoshme.

Ujori

Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me te do filloje te përmirësohet ndjeshëm. Beqaret do kenë një dite te mbushur me ngjyra, kënaqësi dhe emocione. Asgjë nuk do jete me si me pare dhe do ndiheni te përmbushur. Ne planin financiar vazhdoni te jeni vigjilente edhe për pak kohe dhe keni për ta pare qe gjendje do përmirësohet.

Peshqit

Mundohuni te mos e ndërlikoni me dorën tuaj ne cit gjate kësaj dite sepse do vije një dite kur do pendoheni pafund. Lëreni tjetrin te shprehe lirshëm atë qe ndjen. Beqaret do jene te kujdesshëm dhe nuk do pranojnë çdo lloj ftese qe do iu behet. Ne planin financiar gjendja do përmirësohet papritur fale një shume parash qe do merrni nga një pune e përfunduar.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.