Welcome to Vlora

EMRI/ Vrau babë e bir, vetëvritet autori i dyshuar i krimit të dyfishtë

Vetëvritet autori i dyshuar i krimit të dyfishtë në Klos. Mësohet se autori i vrasjes së Ilir dhe Kenado Shira, Fiqiri Mjeshtri i ka dhënë fund jetës në rrethana të paqarta.

Ngjarja ka ndodhur në mes të qytetit, në afërsi të një lokali, ndërsa në momentin e ngjarjes ka pasur shumë kalimtar pranë skenës së krimit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.