Welcome to Vlora

E rëndë, 35-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë, ku një 35-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga pallati.

Bëhet me dije se në rrugën “Mikel Maruli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij, shtetasi A. A., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 08.09.2022, në rrugën “Mikel Maruli”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij, shtetasi A. A., 35 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë” njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.