Welcome to Vlora

E FUNDIT/ Përplasje mes fisesh, kasaphanë në mes të qytetit, të vrarë dhe të plagosur në mes të rrugës

Detaje të tjera kanë dalë nga vrasja në Klos. Mësohet se sherri ka ndodhur mes dy fiseve Mjeshtri dhe Hasula, të cilët kanë qenë më herët në përplasje të vazhdueshme me njeri-tjetrin. Paraprakisht është konfirmuar një 17-vjeçar i vdekur, ndërsa i ati i tij është në gjendje të rëndë në spital.

Po ashtu, raportohet edhe për disa të plagosur.

Ngjarja është në zhvillim pasi sapo ka ndodhur në mes të Klosit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.