Welcome to Vlora

Dyshohet se dhunoi policin, 37 vjeçari i dehur shkaktoi aksident, dy të arrestuar

Ditën e sotme policia e Beratit ka arrestuar dy persona.

Sipas policisë personi me iniciale E.D 29 vjeç u arrestua pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj një punonjësi të policisë.

Gjithashtu është arrestuar edhe personi me iniciale E.D 37 vjeç pasi dyshohet se shkaktoi një aksident mbrëmjen e djeshme me makinë dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Pas arrestimit 37-vjeçarit iu bë testi i alkoolit ku doli se ai ishte i dehur me masën 078 mg/litër.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.