Welcome to Vlora

“Çdo njeri gabon!”, Donald Veshaj: Nëse do të rifutesha në BBVIP disa gjëra do t’i bëja ndryshe

Nëse do të kishte mundësitë të rifutej në ‘Big Brother Vip”, Donald Veshaj thotë se disa gjëra do t’i kishte bërë ndryshe.

I ftuar në Wake Up, Veshaj tha se dashuria e publikut është fitorja më e madhe në BBVip.

Ka dicka që do e kishe bërë ndryshe?
Po, ka gjëra që do t’i kisha bërë ndryshe. Formati është i tillë. Në momentin që ti je 24 prë në 24 me kamera live, cdo njeri gabon. Ishte një eksperiencë shumë e fortë, nuk është një gjë e zakontë. Nuk është si të dalësh në një intervistë dhe të flasësh, t’i përgjigjesh pyetjeve.

Ka edhe nga ata të ftuar që pyetjet i kanë marrë më parë dhe përgjigjet i kanë mësuar përmendësh. Unë i kam dhënë maksimumin dhe i kam marrë maksimumin BBVip. Ai format mua më coin ë qendër të vëmendjes.

Kush u mërzit më shumë që nuk fitove?

Shiko, unë nuk jam i mërzitur që nuk fitova, por dashuria që kam marrë nga njerëzit është fitorja më e madhe.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.