Welcome to Vlora

Asgjë nuk e ndal Divën vlonjate. Aurela Gace ‘shpërthen’ kundër tradhëtarëve

Diva e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe mbrëmjen e djeshme publikoi këngën e saj më të re për të gjithë tradhëtarët.

E veshur si një cigane, Aurela si çdo herë tjetër ka goditur në zemrat e të gjithëve duke dhënë kështu dhe një mesazh për të gjithë ata të cilët tradhëtojnë ditët e sotme.

Ky projekt i ri i këngëtares vjen pas lajmit se për shkak të një problemi me kodrat e zërit do të qëndrojë pak kohë larg nga muzika për t’u rikthyer më pas më e fuqishme se asnjëherë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.