Welcome to Vlora

Shitet apartament 3 +1

Apartamenti ndodhet në hyrje të qytetit ,pranë Drejtorisë së Policisë ,në Katin e 1 banim të një pallati te Ri.Përbëhet nga 3 dhoma gjumi,nje sallon sebashku me kuzhinen ,ballkonin dhe 2 tualete Sipërfaqja e saj është 137 m² . Zona ofron cdo facilitet të nevojshëm.Disponon certifikatë pronësie , ju ftojmë ta vizitojmë së bashku nga afër pronën .Çmimi : 67.000 euro

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni në numrin e telefonit +355684012017

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.