Welcome to Vlora

Papafingo në shitje- Lungomare, Vlorë

Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, dy tualete, korridori që bënë shpërndarjen e dhomave , salloni bashjë me kuzhinën dhe një verandë e madhe.Sipërfaqja totale 133 m² nga të cilat; 94² apartament, 9 m² të përbashkëta dhe 30m² veranda.

Për më shumë kliko linkun : https://invest1group.com/property/556/papafingo-ne-shitje-lungomare-vlore-inv32.html

Për më shumë prona vizito website : https://invest1group.com/

Telefon : +355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.