Welcome to Vlora

Albano Bogdo: Vetëm Aurela Gaçe mund të më bëjë po*dhë mua, asnjë tjetër!

Aktori i humorit shqiptar, Albano Bogdo, ka rrëfyer disa të pathëna për jetën e tij, si dhe ngjarje e histori të çuditshme të jetës.

Ai tha me nota humori se vetëm Aurela Gaçes do t’ia lejonte të tregohej mendjemadhe me të, askujt tjetër.

“Nuk kam lejuar askënd të tregohet mendjemadhe me mua. Vetëm po të jesh Aurela Gaçe, ose ndonjë që mund të kesh bërë namin, po mund të ta lejoj që të më besh pak pordhë. Përndryshe jo, nuk të lejoj se jam vetë njish”, tha Albano Bogdo në Ora News.

Në fillim të këtij viti aktori i njohur i humorit Albano Bogdo, u arrëstua nga policia dhe qëndroi për dy ditë në paraburgim, sepse kishte drejtuar një automjet pa patentë.

I ftuar së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, ai rrëfeu tmerrin që përjetoi, në rajonin numër 3.

‘Më plehrë, nuk e di. Mu duk vetja si në Somali. Ishin kushte ndyrësira. Ato kushte në paraburgim nuk i meritojnë as kriminelët e luftës. Dysheqet ishin me mut, dhe duhej të uleshim ose të shtriheshim aty.  Jastëqe kërma, 10 vjet pa u nderruar ato këllëfet. Tmerr, tmerr, tmerr’ u shpreh aktori Albano Bogdo.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.