Welcome to Vlora

Aksident në Vlorë, drejtuesi humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në kanal! Plagoset shoferi

Një aksident ëhstë regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Vlorë ku 55-vjeçari duke drejtuar mjetin e tij tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Ngjarja ka nodhru rreth orës 16:40 në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Nartës.

Një aksident ëhstë regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Vlorë ku 55-vjeçari duke drejtuar mjetin e tij tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Ngjarja ka nodhru rreth orës 16:40 në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Nartës.

Sipas burimeve, mjeti ka qenë me shpejtësi të lart gjë që ka shkaktuar humbjen e kontrollit nga shoferi duke përfunduar në rotondon e madhe që është në hyrje të qytetit të Vlorës. Mjeti ka përfunduar në kanal  ndërsa shoferi është shoqëruar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.