Welcome to Vlora

35-vjeçarja nga Vlora humb fëmijën në muajin e 9-të, kërkohet ndihma e shqiptarëve: Është në rrezik!

Një grua 35-vjeçare ka nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve. Ajo ka humbur fëmijën mbrëmjen e djeshme në muajin e nëntë të shtatëzanisë, pas një hemoragjie të brendshme.

Tashmë 35-vjeçarja është në gjendje kritike dhe ka nevojë për gjak. Një familjari i saj shkruan se duhet gjak 0 negativ.

Familjari shkruan:

Te lutem esht urgjente ne spitalin e vlores nje vajz po lufton me jeten ka nevoj per gjak 0 negative numri tel 0693213466. esht ne reanimacion ne spitalin e vlores ishte shtatzan ka humb bebin die ne dark na emoragji e brendshme te lutem postojeni.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.