Welcome to Vlora

ZYRTARE/ Dritan Resuli prezantohet në krye të Flamurtarit, ja kush do të jetë zëvendëstrajner

Dritan Resuli është trajneri i ri i Flamurtarit, me teknikun e njohur që rikthehet në krye të skuadrës vlonjate pas shkarkimit të Emiljano Çelës.

Krahë tij si zëvendëstrajner do të jetë ish-futbollisti i vlonjatëve, Ditmar Bicaj.

Resuli dhe Bicaj kanë nisur menjëherë nga puna me objektivin e klubit që mbetet i njëjtë, rikthimi i Flamurtarit në Superiore.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.