Welcome to Vlora

Vrau vëllain dhe kunatën , zbardhen detaje të reja nga krimi i dyfishtë: Shkak dyshohet…

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me vrasjen e dyfishtë që tronditi kryeqytetin këtë të martë. Një person ka vrarë me armë zjarri të vëllain dhe bashkëshorten e tij.

Dyshohet se shkak për vrasjen janë bërë konfliktet e pronësisë.

Nuk dihet ende identiteti i personave që kanë humbur jetën dhe autorit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja pas kryerjes së krimit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.