Welcome to Vlora

FOTO/ Konflikti mes vëllezërish u mori jetën, ky është çifti që mbeti i vrarë sot

Çifti që shihni në foto, janë viktimat që mbetën të vrarë sot në krimin e dyfishtë që ndodhi në Tiranë. 

Arsen Muskurti dyshohet se vrau me armë zjarri vëllain e tij Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti, pas një konflikti familjar. 

Çifti Muskurti kanë tre fëmijë, që tashmë kanë mbetur jetimë. 

Autori i dyshuar është larguar nga vendngjarja dhe policia po punon ende për kapjen e tij. 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.