Welcome to Vlora

Vlorë/ Sherr mes dy pronarëve të hoteleve për vendin e parkimit, shoqërohen në komisariat

Një sherr për parkimin e makinës është regjistruar në Vlorë ku pronarët e dy hoteleve janë konfliktuar me njëri tjetrin.

Ata kanë dhuruar një “show” të pakëndshëm për turistët.

Për të shuar konfliktin është është dashur ndërhyrja dhe shoqërimi i të dyve në polici që situata të qetësohej.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme, ndërsa janë shoqëruar personat që u përfshinë në konflikt.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.