Welcome to Vlora

VIDEO/ Duke festuar në Buenos Aires, Messi me shokë për pak rrëzohen nga autobusi

Kombëtarja e Argjentinës dërgoi trofeun në kryeqytetin Buenos Aires, aty ku mijëra tifozë prisnin ekipin. Me autosbus të hapur, lojtarët bënë parakalimin në sheshet kryesore. Në një momënt Messi, De Paul, Otamendi, Paredes dhe Di Maria kanë shmangur një incident. Një kabull mund të kishte shkaktuar një ndodhi të pakëndshme, me lojtarët që për pak u rrëzuan nga autobusi por kanë “dribluar” bukur.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.