Welcome to Vlora

VIDEO\ Aksident në Vlorë/ Përplasen dy makina me njëra-tjetrën, lëndohen rëndë dy drejtuesit

Aksident ne transballkanike ne Vlore. Dy automjete jane perplasur me njera tjetren. Nje prej automjeteve ka perfunduar ne mes te rrethrrotullimit. Nga aksidenti mesohet se kane mbetur te plagosur dy persona, drejtuesit e mjeteve te cilet jane derguar me urgjence drejt spitalit rajonal te qytetit te Vlores.Policia ndodhet ne vendngjarje per shkakun e aksidentit.

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 19:30, në rrugën “Gjergj Kastrioti”, në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Omonies, një automjet tip “Benz” me drejtues shtetasin V. B., është përplasur me një automjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E. R. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të dëmtuar dy drejtuesit si dhe një pasagjer në automjetin “Audi”, shtetasi A. C., të cilët ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.