Welcome to Vlora

Tragjedi! Burri qëllon për vdekje vëllanë dhe kunatën në mes të lokalit

Të shtëna me armë zjarri raportohen këtë pasdite në “Rrugën e Kavajës”, në kryeqytet.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e “Myslym Shyqyrit”, ku një burrë dyshohet ka qëlluar për vdekje vëllanë dhe kunata.

Vijon…

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.