Welcome to Vlora

Familja ishte duke ardhur prej Turqisë, si ndodhi aksidenti ku humbi jetën 6-vjeçari, makina u kthye përmbys

Një aksident i rëndë ndodhi orët e para të mëngjesit të së martës  në aksin rrugor Fier-Vlorë, ku një fëmijë 6 vjeç humbi jetën.

Burime bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit, Andi Mithi, 33 vjeç, nga Shkodra, i cili udhëtonte së bashku me familjen pasi ishin kthyer nga Turqia, humbi kontrollin e makinës.

Si pasojë, mjeti është përplasur me trafikndarësen dhe është kthyer përmbys.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.