Welcome to Vlora

Shpallet në kërkim 29-vjeçari për përdhunimin e një të miture në Selenicë

Një 29-vjeçar është shpallur në kërkim pasi dyshohet se ka përdhunuar një 16-vjeçare në Selenicë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit S. Z., 29 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare. Vijon puna për kapjen e tij”, njoftoi policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme, shtuan të njëjtat burime.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.