Welcome to Vlora

Makina del nga rruga dhe përmbyset, plagoset shoferi

Një tjetër aksident është regjistruar në Lezhë ditën e sotme.

Një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Lezhë-Shkodër në afërsi të Dajcit dhe për pasojë është përmbysur.

Nga ky aksident ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.

Policia ndërkaq është në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.