Welcome to Vlora

SHITET GAZONJERE NE VLORE

Apartamenti ka një sipërfaqe 38.3 m² bruto dhe 35 m² neto.Në katin e 4-të banim të një godine te Re dhe të mirë administruar.Me ashensor.Shitet pjesërisht e mobiluar .Distanca nga deti 400 metra📍Vëndodhja : Pranë Salvadore Peshkut,rruga e Çentrales Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni !📐 38.3 m2 💸 28.500 Euro 📞 : +355 68 40 120 17 📧 : info@invest1group.com

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.