Welcome to Vlora

Shitet apartament 2+1 në Transballkanik

Zona ofron cdo facilitet të nevojshëm , ndodhet në Transballkanike pranë rreth-rrotullimi te Karburant Kastrati me distancë 1.5 km nga deti.Apartamenti përbëhet nga salloni + kuzhinë ,dy dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon . Sipërfaqja është 101 metra katror në total.Kati i 3-banim.Cmimi 500 euro metri katror

Sallon + Kuzhinë
Sallon
Koridori
Dhome Gjumi
Dhome Gjumi

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.