Welcome to Vlora

Shitet apartament 1 + 1 ,Pamje Deti

Apartament 1+1 në shitje te Uji Ftohtë.Pamje deti .Pozicionohet në krah të Diamond Hill dhe 100m largë Marina Bay. Apartamenti ndodhet në katin e 3-banim (teknik)të një pallati të mirëadministruar .Ka një sipërfaqe prej 80m² në total dhe shitet i mobiluar Disponon dokumentancion të rregullt hipotekor

Për më tepër informacion,Cel:+355684012017

Salloni
Salloni
Kuzhina
Koridori
Dhoma Gjumit
Tualeti

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.