Welcome to Vlora

Apartament 2+1 në shitje,Lungomare

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri rë vitit 2023 dhe është i shtruar me parket.

Ndodhet në katin e 4 dhe ka një sipërfaqe prej: 96m² në total. Hapësirat janë të bollshme dhe është me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi është okazion momenti me 1350€/m²

Për më tepër informacion apo vizitë në pronë,

📞Kontakto tani në: +355684012107

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.