Welcome to Vlora

Shira dhe rënie e ndjeshme temperaturash në të gjithë vendin

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm me reshje në të gjithë territorin. Gjatë pasdites reshjet do të ndalen duke i lënë vendin motit të kthjellët dhe vranësirave.

Meteoalb njofton se sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 01°C, në zonat e ulëta nga 05ºC në 08°C dhe në zonat bregdetare nga 08°C në 10°C. Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.