Welcome to Vlora

Sherr për shezllonet, një i plagosur niset drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Një sherr për shezllonet ka ndodhur këtë të diel.

Ngjarja ndodhi në zonën e Kunes, në Shëngjin, ku janë përfshirë disa persona.

Burime bëjnë me dije së është goditur me sende lopatë pas koke, Armand Marku nga një person tjetër, i cili është një kërkim.

Mësohet se Armand Marku është pronari i shezlloneve në zonën ku ka ndodhur sherri, ndërsa nuk dihet shumë për autorin.

Marku ndodhet në gjendje të rëndë dhe është nisur me ambulance drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.